Najlepsza jakość serwisu!

Obsługujemy klientów indywidualnych, oraz biznesowych. Przyjedziemy do Centrum Warszawy, oraz na malutką wioskę. Dzięki realizacji nawet niedużych zleceń, posiadamy mnóstwo zadowolonych klientów, którzy wiedzą, że w różnych sytuacjach mogą na nas polegać. Zawsze staramy się jak najlepiej dopasować dogodny termin. Mamy podpisane kontrakty z firmami zajmującymi się różnymi branżami, np. firmy transportowe, państwowe przedsiębiorstwa, prywatne działalności gospodarcze, korporacje.

Dla Państwa komfortu i zadowolenia pracujemy na profesjonalnym sprzęcie, wykorzystującym nowe technologie. Podstawowym urządzeniem w naszej firmie jest maszyna parowa marki Optima. Jest to urządzenie wytwarzające gorącą parę wodną pod ciśnieniem. Dzięki takiemu rozwiązaniu, przy użyciu czystej wody jesteśmy w stanie wyczyścić karoserię w aucie, szyby, plastiki, odświeżyć tapicerkę. Taki sposób czyszczenia jest niezwykle ekologiczny, ponieważ nie używa się agresywnej chemii, a ponadto bezpieczny dla czyszczonych powierzchni. Dodatkowo zużycie wody jest bardzo małe, ponieważ do umycia jednego auta zużywa się 5-10l wody, co w porównaniu do tradycyjnych myjni daje dużą oszczędność. Kolejnym sprzętem, wykorzystywanym głównie do prania wszelkiego rodzaju tapicerek jest odkurzacz pianowy Santoemma Sabrina Hot Foam. Dzięki wbudowanemu kompresorowi z wody i płynu wytwarza gęstą, aktywną pianę. Dodatkowo grzałka ciepła zapewnia większą skuteczność piany, bo jak wiadomo, czyszczenie na ciepło daje lepsze efekty. Po nałożeniu piany na czyszczoną powierzchnię, wtarciu za pomocą szczotki, odciągamy wszystko za pomocą silnego odkurzacza wbudowanego w maszynę. Taki sposób prania zapewnia krótki czas schnięcia i do 100% skuteczności.
Stali klienci mogą zawsze liczyć na rabaty, nowi na elastyczne ceny w zależności od wielkości zlecenia.

Jesteśmy ekspertami w dziedzinie czystości. Czyszczenie tapicerki składa się z kilku procesów i jest wykonywana wyłącznie przez wykwalifikowaną kadrę. Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie. Pierzemy wyłącznie na najlepszych i antyalergicznych środkach przy zachowaniu doskonałych cen.